Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Začít znovu

Začít znovu

Cena produktu Začít znovu není známa.

 

Popis produktu Začít znovu: Liz Dewhurstová za svého života na skotské farmě musela překousnout spoustu hořkých událostí, smrt své matky, únavné dny nekončící práce na farmě, pohled na svého manžela v náručí jiné ženy. Je zn...  Více informací


Začít znovu - popis

Liz Dewhurstová za svého života na skotské farmě musela překousnout spoustu hořkých událostí, smrt své matky, únavné dny nekončící práce na farmě, pohled na svého manžela v náručí jiné ženy. Je znavená a její rozbité manželství jí odcizuje i od syna. A nyní musí bojovat i proti společnosti, která plánuje změnit její rodinnou farmu na golfové hřiště. Avšak místo aby rezignovala, probouzí se v ní nová žena, nalézá novou sílu a odvahu stát zpříma a podívat se na věci jinak. Nyní již téměř stejně slavný syn proslulé Rosamunde Pilcher je mistrem romantických příběhů o osudové druhé příležitosti.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Začít znovu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.