Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vztahová níže - Urbaníková Eva

Vztahová níže - Urbaníková Eva

Cena produktu Vztahová níže - Urbaníková Eva není známa.

 

Popis produktu Vztahová níže - Urbaníková Eva: Turbulentní příběh nejprodávanější slovenské autorky o tom, že ne každá bouřka se dá předvídat Jedenatřicetiletá Martina hraje na housle v orchestru a sama vychovává dceru Dominiku. Má však také j...  Více informací


Vztahová níže - Urbaníková Eva - popis

Turbulentní příběh nejprodávanější slovenské autorky o tom, že ne každá bouřka se dá předvídat Jedenatřicetiletá Martina hraje na housle v orchestru a sama vychovává dceru Dominiku. Má však také jednu zvláštní fóbii: panicky se bojí bouřky. A tak se jednoho dne před ní ukryje do auta neznámého muže. Martin se však brzy stane něčím víc než náhodným známým, stále víc jí vstupuje do života, a než se Martina vzpamatuje, už s ním žije v jeho domě. Všichni jsou vývojem událostí nadšeni – kromě Martiny. Té se zdá celý postup příliš rychlý, najednou nemá čas na to, co považuje ve svém životě za nejdůležitější – svoji hudbu. A když jednoho dne přijde pracovní nabídka z říše snů, musí Martina volit mezi milovaným mužem a kariérou.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vztahová níže - Urbaníková Eva užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.