Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století

Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století

Cena produktu Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. st... není známa.

 

Popis produktu Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století: Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století Lexikon historie Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který představuje život v českých zemích od doby knížecí a...  Více informací


Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století - popis

Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století Lexikon historie Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha se nezaměřuje na politické dějiny, jako většina podobných příruček, ale na životní styl v nejširším smyslu slova. Zvláštností je styl zpracování, neboť každému století je věnován jeden díl. To umožňuje popisovat proměny života ve všech vrstvách tehdejší společnosti přehledně ve vzájemných souvislostech. I když dílo vychází z dostupných historických pramenů a odráží současný stav poznání, nejde o učebnici. Autor, historik a současně oblíbený spisovatel historických románů, zde spojil odbornou erudici se svým vypravěčským uměním, a vytvořil tak ojedinělé dílo, které všem zájemcům přehledně a současně zajímavě přiblíží naše dějiny. Text doprovází řada unikátních fotografií, kreseb, plánků a ukázek z dobových pramenů.

Výrobce Moba
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vlastimil Vondruška: Život ve staletích 12. století užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.