Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vladislav Vlček: Inkvizitor

Vladislav Vlček: Inkvizitor

Cena produktu Vladislav Vlček: Inkvizitor není známa.

 

Popis produktu Vladislav Vlček: Inkvizitor: Harald MacGowan sloužil Bohu jako inkvizitor. Byl to on, kdo chránil lidi před čarodějnicemi a jinými nečistými silami - s nasazením a vášnivým smyslem pro povinnost. O tom byl přesvědčen. Ale, ob...  Více informací


Vladislav Vlček: Inkvizitor - popis

Harald MacGowan sloužil Bohu jako inkvizitor. Byl to on, kdo chránil lidi před čarodějnicemi a jinými nečistými silami - s nasazením a vášnivým smyslem pro povinnost. O tom byl přesvědčen. Ale, objektivně vzato, taky to byl pěkně sadistický zlý parchant a bratr jedné z jeho obětí přešel od úvah k činu a vyzdobil jeho vnitřnostmi podlahu.
Před smrtí Haralda uchrání tajemné společenstvo. Pod vedením svých zachránců a učitelů začne skutečně chápat, co je dobro a co zlo, ač má výuka mnohdy velmi nepříjemnou formu.
Dostává druhou šanci, ale na cestě za svým vykoupením bude muset překonat řadu překážek a nepřátel nadaných značnými schopnostmi a minimem lidskosti či morálky. A dost možná zaplatí i cenu nejvyšší.
Inkvizitor je román, který v sobě spojuje to nejlepší z moderní české akční fantasy a cit pro historické prostředí. Jeho hrdinové prochází napříč světem i časem a poznávají lásku, smrt i vykoupení. Za pomoci zbraní a násilí, ale i laskavosti a soucitu, bojují za jednu z mála věcí, která má opravdu smysl.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vladislav Vlček: Inkvizitor užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.