Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Vladimír Syrovátka: Život je, když....

Vladimír Syrovátka: Život je, když....

Cena produktu Vladimír Syrovátka: Život je, když.... není známa.

 

Popis produktu Vladimír Syrovátka: Život je, když....: Vladimír Syrovátka: Život je, když.... 1111 sentencí, aforismů a magorismů Vladimír Syrovátka (1938) je Čech narozený v Polsku, ale posunutím státní hranice se stal občanem Sovětského svazu, aniž ...  Více informací


Vladimír Syrovátka: Život je, když.... - popis

Vladimír Syrovátka: Život je, když.... 1111 sentencí, aforismů a magorismů Vladimír Syrovátka (1938) je Čech narozený v Polsku, ale posunutím státní hranice se stal občanem Sovětského svazu, aniž by se stěhoval; od roku 1947 žije v Čechách. Život je, když… je jeho čtvrtou knihou aforismů. Vydal Štěstí na kolečkách (2005), Pokrok je blbec!? (2006) a Andělé s jedním křídlem (2008). Je znám svými dadavynálezy – dadaistickými groteskními výtvarnými objekty, které představil na nesčetných výstavách a o nichž bylo natočeno několik dokumentárních filmů (např. Svět podle Syrovátky, Absurdní sny pana Syrovátky, Beyond 2000 a další).

Výrobce Dokořán
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vladimír Syrovátka: Život je, když.... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.