Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Virginia Woolf: Paní Dallowayová

Virginia Woolf: Paní Dallowayová

Cena:

239

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Virginia Woolf: Paní Dallowayová: Virginia Woolf: Paní Dallowayová Londýnské jitro, červen 1923. Paní Clarissa Dallowayová jde do květinářství pro výzdobu na svůj dnešní večírek. Než však tahle událost pro lidi z lepších kruhů nas...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Virginia Woolf: Paní Dallowayová - popis

Virginia Woolf: Paní Dallowayová Londýnské jitro, červen 1923. Paní Clarissa Dallowayová jde do květinářství pro výzdobu na svůj dnešní večírek. Než však tahle událost pro lidi z lepších kruhů nastane, strávíme v její společnosti obyčejný den, který nás nenechá na pochybách, že pod slupkou stárnoucí, průměrné středostavovské paničky bije srdce se stejně vroucí pravidelností, s jakou se na Toweru každou čtvrthodinu hlásí Big Ben. Woolfová však nejenže rozbíjí klišé o jedné snobské madam. Technikou proudu vědomí a s přispěním vedlejších postav tohoto okouzlujícího letního capriccia před námi postupně odhalí skutečné nitro paní Dallowayové, které působí věrněji než sebetrefnější realistický popis, a také její obrovskou žízeň po životě. Próza inspirovala světoznámý román M. Cunninghama Hodiny a stejnojmenný oscarový film.

Výrobce Odeon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Virginia Woolf: Paní Dallowayová užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.