Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země

Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země

Cena produktu Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země není známa.

 

Popis produktu Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země: Píše se rok 1010 a v Římě kotví velká vikinská loď zvaná Rosomák, která sem připlula z Norska za obchodem. Lodi velí statný Odd, ale jen do chvíle, kdy se na palubě objeví záhadný Gróňan jménem Úl...  Více informací


Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země - popis

Píše se rok 1010 a v Římě kotví velká vikinská loď zvaná Rosomák, která sem připlula z Norska za obchodem. Lodi velí statný Odd, ale jen do chvíle, kdy se na palubě objeví záhadný Gróňan jménem Úlf. Nesmlouvavě si uzurpuje náčelnický post a láká posádku, aby se s ním vypravila na nebezpečnou cestu za zlatem do nitra Afriky. Bojechtiví vikingové, omámení vidinou zisku a dobrodružství, se přesvědčivému Úlfovi podvolují a putují s ním podél afrického pobřeží, po mohutné řece a neprostupnou džunglí dál a dál. Jenže Úlf není tím, za koho se vydává, a jeho odhodlání pohání temné tajemství. Prohlédnou ho ostatní dřív, než bude příliš pozdě? Tore Kvaven (nar. 1969) je původním povoláním učitel dějepisu. Bydlí v malé osadě Sirdal uprostřed norských hor.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tore Kvaeven: Drsný je zákon mé země užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.