Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek

Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek

Cena produktu Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek není známa.

 

Popis produktu Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek: Londýnský gentleman hledal na venkove klid. A našel tam krásnou Annu… Maximilian Burke se dlouhá léta považoval za muže, jehož by chtěla vidět po boku své dcery každá dáma z vysoké společnosti. V...  Více informací


Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek - popis

Londýnský gentleman hledal na venkove klid. A našel tam krásnou Annu…
Maximilian Burke se dlouhá léta považoval za muže, jehož by chtěla vidět po boku své dcery každá dáma z vysoké společnosti. Vzor všech ctností, gentleman každým coulem. Jenomže pak mu zhýralý bratr odloudí milovanou ženu a Max zásadním způsobem změní náhled na život: raději se znelíbit společnosti, než dál plnit roli, o niž stejně nestál. Odstěhuje se z Londýna na panství Cadgwyck. Pranic mu nevadí, že starobylý dům spolu s ním obývá duch, zato rázné služebné má plnou hlavu…
Anna Spencerová by se bez nového domácího pána ráda obešla. Obzvlášť když je tak přitažlivý a temperamentní jako hrabě Dravenwood. Anna se mu snaží vyhýbat ze všech sil, ale všechno marně: jakási síla ji žene do Maxova svalnatého objetí.
Všechno se ještě víc zamotá, když se Max rozhodne vyřešit záhadu Bílé paní z Cadgwycku. Začnou se pak totiž dít události, při nichž Max i Anna budou muset dát v sázku vlastní osud… a možná i podlehnou pokušení, které je stejně sladké jako nebezpečné.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Teresa Medeiros: Tvůj svůdný dotek užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.