Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Tajné trumfy

Tajné trumfy

Cena produktu Tajné trumfy není známa.

 

Popis produktu Tajné trumfy: Tajné trumfy - McCarthyová Ava Harry Martinezová zdědila po svém otci dvě vášně – lásku k pokeru a touhu dobývat „zakázaná území“. Zatímco však Salvadora Martineze, investičního bankéře s geniální...  Více informací


Tajné trumfy - popis

Tajné trumfy - McCarthyová Ava Harry Martinezová zdědila po svém otci dvě vášně – lásku k pokeru a touhu dobývat „zakázaná území“. Zatímco však Salvadora Martineze, investičního bankéře s geniální předvídavostí, přivede snaha ovládnout burzovní trh do vězení, jeho dcera si díky svým výtečným, ale dokonale „zkroceným“ hackerským schopnostem zajistí místo v prosperující firmě na ochranu dat. Kontaktům se Salvadorem se vyhýbá a s jeho minulostí nechce mít nic společného. Jednoho dne však kdoso na její konto převede 12 milionů eur – přesně tolik peněz, kolik vynesla Salvadorovi jeho poslední nelegální transakce. A vzápětí se Harry někdo pokusí zabít... Napínavý příběh z pera Avy McCarthyové čerpá z prostředí, která zůstávají běžným čtenářům povětšinou skryta ve virtuálním světě čísel, spekulací a kombinací... Poutavá kriminální zápletka a především sympatická hlavní hrdinka – jež je vtažena do vysoké finanční hry vyhrazené především mužům – však společně předurčují tuto knihu k úspěchu u všech milovníků napětí – a zejména hazardu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajné trumfy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.