Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Tajemství císařovy milenky

Tajemství císařovy milenky

Cena:

208

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Tajemství císařovy milenky: Historický román vycházející z dobových faktů upoutá dobrodružně romantickým příběhem s častými zvraty a přinese i poučení o životě v době Rudolfa II. Dona Emilia, císařova zavržená španělská mile...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
10. 2. 2021
Do obchodu

Tajemství císařovy milenky - popis

Historický román vycházející z dobových faktů upoutá dobrodružně romantickým příběhem s častými zvraty a přinese i poučení o životě v době Rudolfa II. Dona Emilia, císařova zavržená španělská milenka, odchází do ústraní. Zatím ještě netuší, jak její rozhodnutí hned se provdat za mladého venkovského šlechtice ovlivní osud její i osudy mnoha dalších, jí zatím neznámých lidí. Venkovské intriky si nezadají s těmi na císařském dvoře, to pozná i Kateřina Lauberová, krásná vdova po zchudlém rytíři. Zná tajemství císařovy milenky a za to se platí. Naštěstí se objeví krásný mužný ochránce, který podá Kateřině pomocnou ruku. Ovšem ani ona netuší, čeho všeho je schopen zamilovaný muž, aby dosáhl svého cíle.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajemství císařovy milenky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.