Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech

Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech

Cena produktu Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středn... není známa.

 

Popis produktu Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech: Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech Věk 55 a 3/4 Texty shromážděné v této knize původně vznikaly jako příspěvky do časopisu The Magazine. Sue Townsendová je psala v letech 199...  Více informací


Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech - popis

Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech Věk 55 a 3/4 Texty shromážděné v této knize původně vznikaly jako příspěvky do časopisu The Magazine. Sue Townsendová je psala v letech 1993–2001. V podstatě jde o vtipné střípky z autorčina života – Townsendová s nezaměnitelným a nenapodobitelným humorem popisuje svou rodinu a drobné domácí trampoty. Dočteme se o problémech s řemeslníky v domě i o potížích s novými domácími spotřebiči. Zkrátka o všem, co zpříjemňuje či znepříjemňuje život jedné normální britské ženy ve středních letech.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sue Townsendová: Veřejná zpověď ženy ve středních letech užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.