Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Stephen Baxter: Dobyvatel

Stephen Baxter: Dobyvatel

Cena produktu Stephen Baxter: Dobyvatel není známa.

 

Popis produktu Stephen Baxter: Dobyvatel: Stephen Baxter: Dobyvatel Plátno tkané časem Kniha druhá Plátno tkané časem. Moc Říše římské se dávno změnila v prach a zůstalo jen jedno staré proroctví, proroctví nalezené u rozpadající se Hadri...  Více informací


Stephen Baxter: Dobyvatel - popis

Stephen Baxter: Dobyvatel Plátno tkané časem Kniha druhá Plátno tkané časem. Moc Říše římské se dávno změnila v prach a zůstalo jen jedno staré proroctví, proroctví nalezené u rozpadající se Hadriánovy zdi, které mluvilo o kříži a divokých dobyvatelích ze severu, o novém světě a nové říši. Pak přišel rok 1066 a proroctví se náhle naplnilo. Na ruinách někdejší římské provincie začal vznikat nový mocný státní útvar, dějiny nové Británie započaly. Druhý díl historické epopeje Stephena Baxtera nás zavádí do těchto temných dob plných válek a násilí, ale také mimořádných státnických a uměleckých výkonů.

Výrobce Bb Art
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Stephen Baxter: Dobyvatel užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.