Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Simon Scarrow: Orlovo proroctví

Simon Scarrow: Orlovo proroctví

Cena produktu Simon Scarrow: Orlovo proroctví není známa.

 

Popis produktu Simon Scarrow: Orlovo proroctví: Centurioni vyplouvají vstříc proradným pirátům Píše se rok 45 n. l. a centurioni Macro a Cato, kteří ještě nedávno sloužili v mocném římském vojsku, uvízli v Římě. Oba čekají na výsledky vyšetřová...  Více informací


Simon Scarrow: Orlovo proroctví - popis

Centurioni vyplouvají vstříc proradným pirátům
Píše se rok 45 n. l. a centurioni Macro a Cato, kteří ještě nedávno sloužili v mocném římském vojsku, uvízli v Římě. Oba čekají na výsledky vyšetřování smrti dalšího důstojníka, ke které se nachomýtli, a jejich osud se zdá nejistý. V sázce však není pouze budoucnost obou vojáků… Proradným pirátům, kteří mají své základny na illyrském pobřeží, se dostávají do rukou tři svitky, na nichž závisí císařovo bezpečí a budoucnost Říma. Někdo je proto musí neodkladně najít a kromě toho také zlikvidovat piráty. Vychytralý císařský tajemník Narcissus ví, že Macro a Cato mají pro takový úkol dostatek odvahy i důvtipu, a tak jim učiní nabídku, která se nedá odmítnout.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Simon Scarrow: Orlovo proroctví užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.