Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Simon Scarrow: Orel mezi vlky

Simon Scarrow: Orel mezi vlky

Cena produktu Simon Scarrow: Orel mezi vlky není známa.

 

Popis produktu Simon Scarrow: Orel mezi vlky: Jak zachránit Řím od krvavé porážky? V létě roku 44 našeho letopočtu otřásají navenek spojeneckým kmenem Atrebatů rozpory, které hrozí přerůst v povstání. Centurioni Macro a Cato, dostávají za ...  Více informací


Simon Scarrow: Orel mezi vlky - popis

Jak zachránit Řím od krvavé porážky?

V létě roku 44 našeho letopočtu otřásají navenek spojeneckým kmenem Atrebatů rozpory, které hrozí přerůst v povstání. Centurioni Macro a Cato, dostávají za úkol zajistit starému králi Vericovi nové vojsko a vycvičit odvedence z jeho kmene, aby dokázali ochránit svého krále a prosadit jeho vůli. S malou jednotkou čerstvých rekrutů, kteří nemají o boji ani ponětí, musí navíc vypátrat a zničit vychytralého protivníka. Podaří se jim to, přestože zároveň musí sami přežít ve spletitých sítích intrikánů, jejichž činy mohou připravit o život všechny spolubojovníky pod znakem orla?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Simon Scarrow: Orel mezi vlky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.