Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové

Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové

Cena produktu Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové není známa.

 

Popis produktu Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové: SNY, REALITA a NADĚJE. Těmito slovy se mladičká Helena snažila uchopit svůj život ve své maturitní slohové práci. Ale to už je dávno. Realitou dnešních dní je ona, dospělá žena po třicítce, provda...  Více informací


Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové - popis

SNY, REALITA a NADĚJE. Těmito slovy se mladičká Helena snažila uchopit svůj život ve své maturitní slohové práci. Ale to už je dávno. Realitou dnešních dní je ona, dospělá žena po třicítce, provdaná za úspěšného muže, v domácnosti se dvěma malými dětmi, která si na životní úroveň nemůže stěžovat. Heleně ale zdánlivě růžová realita nestačí.

O čem tajně sní když sedí ve svém ušatém křesle a její děti spí? Jsou to luxusní nákupy, vlastní podnikání nebo jiný muž? Podaří se jí překonat překážky, které osud nachystá a její sny naplnit? A má i tak naději být opravdu šťastná?
Nabízím Vám poutavý příběh o tajných dívčích touhách, ženských ambicích, mateřských radostech, manželských starostech, pokušení, vášni, zradě, nečekaném překvapení a nakonec i splněných přáních, které ale mají svojí cenu, stejně jako každá mince má svůj rub i líc.
Prosíme čtěte, pobavte se, darujte slzu, zamyslete se, nejen nad tenkou hranicí mezi láskou a nenávistí, životem a smrtí, nebem a zemí. A třeba zjistíte, že má kniha dodala Vašemu životu nový růžový odstín.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Šárka Zmátlíková: Padesát odstínů růžové užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.