Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo

Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo

Cena produktu Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo není známa.

 

Popis produktu Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo: Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo Vypráví o lásce, ztrátě a umění tetování. Ve své neobyčejně živočišné a zároveň lyrické próze, která se už pro Sarah Hallovou stala typickou, vypráví autorka...  Více informací


Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo - popis

Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo Vypráví o lásce, ztrátě a umění tetování. Ve své neobyčejně živočišné a zároveň lyrické próze, která se už pro Sarah Hallovou stala typickou, vypráví autorka příběh Cyrila Parkse, počínaje jeho dětstvím, které strávil se svou matkou Reedou v penzionu pro souchotináře, přes jeho učňovská léta u tatéra Eliota Rileyho, který se těšil nevalné pověsti bolševika a zatrvrzelého pijana. S nabytými dovednostmi a palčivou touhou po zkušenosti se Cy po smrti matky a svého učitele vydává do Ameriky. Tam poznává bouřlivý řivot na Coney Islandu, kde začne pracovat pod uměleckým jménem „Elektrický Michelangelo“. V tomto prostředí lunaparku, horských drah a obludárií, když už je zábavní průmysl daleko za svým zenitem, se Cy zamiluje do záhadné cirkusačky Grace, imigrantky z východní Evropy, která za ním přijde s přáním, aby jí celé tělo pokryl vytetovanými symboly očí.

Výrobce Bb Art
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sarah Hallová: Elektrický Michelangelo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.