Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sandra Brown: Odkud vane kouř

Sandra Brown: Odkud vane kouř

Cena produktu Sandra Brown: Odkud vane kouř není známa.

 

Popis produktu Sandra Brown: Odkud vane kouř: Sandra Brown: Odkud vane kouř Příchod lékařky Lary Malloryové do texaského městečka Eden Passu způsobí pozdvižení. Co hledá tato krásná žena, jejíž milostný románek s nadějným mladým senátorem Cla...  Více informací


Sandra Brown: Odkud vane kouř - popis

Sandra Brown: Odkud vane kouř Příchod lékařky Lary Malloryové do texaského městečka Eden Passu způsobí pozdvižení. Co hledá tato krásná žena, jejíž milostný románek s nadějným mladým senátorem Clarkem Tackettem zničil jeho politickou kariéru, právě v jeho rodném městě, kde má hlavní slovo Clarkova despotická matka, bohatá naftová magnátka Jody? Proč se chce Lara seznámit s Clarkovým bratrem, dobrodruhem Keyem? Má bohatá dědička Janellen, Clarkova a Keyova sestra, naději na společný život s propuštěným vězněm Bowiem? Odpověď na tyto i další otázky najde čtenář v knize americké spisovatelky Sandry Brown Odkud vane kouř, v které nechybí tajemství, napětí, dobrodružství ani silné city, láska, nenávist, a dramatický děj s nečekanými zvraty.

Výrobce Ikar
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sandra Brown: Odkud vane kouř užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.