Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži

Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži

Cena produktu Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži není známa.

 

Popis produktu Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži: Jediná karetní hra nám muže obrátit život naruby… Jarret Sharpe by si nejraději vydělával na živobytí karbanem. Protože ale poslední dobou spíše prohrává a navíc čelí babiččinu ultimátu, že se m...  Více informací


Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži - popis

Jediná karetní hra nám muže obrátit život naruby…
Jarret Sharpe by si nejraději vydělával na živobytí karbanem. Protože ale poslední
dobou spíše prohrává a navíc čelí babiččinu ultimátu, že se musí do roka oženit, rozhodne se jednat. Přece se neožení z donucení! Slíbí proto, že povede rodinný pivovar, když babička svou hrozbu vydědění zruší.
Ani jako pivovarník ovšem nepřestane být hazardním hráčem. Pozná to ve chvíli, kdy za ním přijde půvabná Annabel Laková a předloží mu lákavou nabídku: zahrají si spolu karty. Pokud vyhraje on, je ochotna strávit s ním noc. Pokud vyhraje ona, Jarret pomůže zachránit pivovar jejího bratra před krachem. Copak mohl proslulý karbaník tušit, že ho ta dáma obehraje?
Jarret musí dostát slibu gentlemana, a tak se s Annabel vydává na cestu. Čím více ji poznává, tím silněji cítí, že by s ní chtěl spojit svůj život, oženit se a mít děti. Není to ovšem snadné: rád by si zároveň uchoval nezávislost a bojí se zklamání. Annabel se vztahu s Jarretem obává také, i když ze zcela jiného důvodu: už léta střeží tajemství, které jí brání v lásce. Podaří se jim zbavit předsudků a černých můr minulosti, aby mohli dát průchod citům?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sabrina Jeffries: Výtečník v jejím loži užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.