Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S.

Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S.

Cena produktu Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S. není známa.

 

Popis produktu Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S.: I zištné důvody mohou někdy vyústit v pravou lásku… Oliver, markýz Stoneville, je nejstarší z pěti lehkovážných sourozenců, jejichž činy jsou trvalým zdrojem londýnských pikantních klevet. Nyní s...  Více informací


Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S. - popis

I zištné důvody mohou někdy vyústit v pravou lásku…
Oliver, markýz Stoneville, je nejstarší z pěti lehkovážných sourozenců, jejichž činy jsou trvalým zdrojem londýnských pikantních klevet. Nyní se však zdá, že je nezřízenému životu konec! Rázná babička se už nemůže na počínání svých vnoučat dívat, a tak jim dala tvrdé ultimátum: pokud do roka neuzavřou sňatek, budou se muset rozloučit s dědictvím po rodičích.
Oliver má však plán, jak se z hrozícího sňatku vykroutit. Přivede domů snoubenku, kterou mu babička neschválí. A kde by mohl najít vhodnější aktérku takovéto komedie, než v proslulém nevěstinci? Nemohl ovšem tušit, že tam potká Marii Butterfieldovou, která přijela z Ameriky a v domě prodejné lásky se ocitla pouhou náhodou.
Zpočátku jsou karty jasně rozdané: Oliver hodlá využít Marii k dosažení svého cíle a na oplátku jí pomáhá hledat zmizelého snoubence. Záhy ho ovšem začne trápit malý problém: pokud toho muže skutečně najdou, pak se mu Marie ztratí ze života – a to pomyšlení se Oliverovi líbí stále méně. V její přítomnosti se mu totiž daří shodit masku cynika a být sám sebou. I Marie tápe: je si vědoma svého zasnoubení, ale to, co cítí v Oliverově přítomnosti, nikdy dříve nepoznala… Jak vykročit ze začarovaného kruhu, aniž by se zachovala nečestně?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sabrina Jeffries: Pravda o markýzi S. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.