Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí

Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí

Cena produktu Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí není známa.

 

Popis produktu Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí: Thrákie, rok 30 po Kr. – Ani na pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Jeho mecenáši v Římě ho pověřili tajným úkolem – unést starého ...  Více informací


Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí - popis

Thrákie, rok 30 po Kr. – Ani na pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Jeho mecenáši v Římě ho pověřili tajným úkolem – unést starého nepřítele z thrácké pevnosti, než ji dobude obléhající římská legie.
Vespasiánova mise je klíčovým tahem v boji na život a na smrt o ovládnutí Římské říše. Muž, kterého se má zmocnit, by mohl zničit Seiana, velitele pretoriánské gardy a faktického vládce Říma.
Než svoji misi dokončí, čeká Vespasiána přepadení v zasněžených horách, piráti na volném moři a Seianovi špehové všude kolem. Jenže to vůbec největší nebezpečí se nachází až v prohnilém srdci říše – hrůzostrašný dvůr Tiberia, římského císaře a zhýralého, paranoidního šílence.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Robert Fabbri: Vespasián Římský popravčí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.