Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Raine Miller: Vzácná a drahocenná

Raine Miller: Vzácná a drahocenná

Cena produktu Raine Miller: Vzácná a drahocenná není známa.

 

Popis produktu Raine Miller: Vzácná a drahocenná: Čtvrtá část série Aféra Blackstone: Ethan a Brynne se právě vzali a užívají si líbánky na italském pobřeží. Co dalšího je však na jejich společné cestě čeká?   Po líbánkách se manželé Blackstone...  Více informací


Raine Miller: Vzácná a drahocenná - popis

Čtvrtá část série Aféra Blackstone: Ethan a Brynne se právě vzali a užívají si líbánky na italském pobřeží. Co dalšího je však na jejich společné cestě čeká?  
Po líbánkách se manželé Blackstoneovi stěhují do nového domova v Somersetu, na starobylé panství, kde Brynne nalézá deníky Marianne Rourkové (příběh Marianne a Daria Rourkových je zveřejněn v knize Dokonalá vášeň). Díky životnímu příběhu této ženy se pokouší vyrovnat s pocitem viny za smrt svého otce. Se svými démony z minulosti ale bojuje také Ethan. Pomocí psychoterapeutických sezení se snaží vyléčit svůj posttraumatický syndrom z války. Ale ta největší zkouška má teprve přijít. Když Ethana při výkonu práce smete v horách lavina, netuší, zda ještě někdy svou milovanou Brynne spatří. A co teprve jejich očekávané dítě?   

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Raine Miller: Vzácná a drahocenná užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.