Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Radka Třeštíková: Dobře mi tak

Radka Třeštíková: Dobře mi tak

Cena produktu Radka Třeštíková: Dobře mi tak není známa.

 

Popis produktu Radka Třeštíková: Dobře mi tak: Příběh o tom, že náprava chyb je k ničemu, když v životě děláme další Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou Vanesou a stěhuje se ze společného bytu ke svému kamarádovi Vikt...  Více informací


Radka Třeštíková: Dobře mi tak - popis

Příběh o tom, že náprava chyb je k ničemu, když v životě děláme další Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou Vanesou a stěhuje se ze společného bytu ke svému kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho náhle nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje chyby a životní selhání. Se svérázným humorem se poněkud neohrabaně pokouší napravit své chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang a jeho kroky značně komplikuje. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Radka Třeštíková: Dobře mi tak užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.