Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

R.A. Salvatore: Stříbrné prameny

R.A. Salvatore: Stříbrné prameny

Cena produktu R.A. Salvatore: Stříbrné prameny není známa.

 

Popis produktu R.A. Salvatore: Stříbrné prameny: R.A. Salvatore: Stříbrné prameny Planina ledového větru II Trpaslík Bruenor Válečné kladivo touží po jediném – opět nalézt dávno ztracenou Mitrilovou síň. Netuší, že nad jeho snem visí těžký stín,...  Více informací


R.A. Salvatore: Stříbrné prameny - popis

R.A. Salvatore: Stříbrné prameny Planina ledového větru II Trpaslík Bruenor Válečné kladivo touží po jediném – opět nalézt dávno ztracenou Mitrilovou síň. Netuší, že nad jeho snem visí těžký stín, protože jeho společníci jsou ve velkém nebezpečí. Půlčíka Regise dostihla vlastní minulost a má v patách nájemného zabijáka vyslaného pašou Pookem. A Drizzt Do'Urden musí čelit kouzelníkovi Dendybarovi Poďobanci z Věže mystických věd, který se domnívá, že temný elf vlastní Magický krystal.Nepřátelé jsou to mocní a smrtelně nebezpeční. Vládnou bojovým uměním i magií a neznají slitování.Trpaslík a jeho přátelé však netuší, že to nejhorší zlo je čeká v Mitrilové síni. Temné zlo, které kdysi zahubilo tisíce trpaslíků. Zahubí i Bruenorovu družinu?

Výrobce Fantom Print

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu R.A. Salvatore: Stříbrné prameny užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.