Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

R.A. Salvatore: Rubínový klenot

R.A. Salvatore: Rubínový klenot

Cena:

227

Hlídat lepší cenu

Popis produktu R.A. Salvatore: Rubínový klenot: R.A. Salvatore: Rubínový klenot Planina ledového větru III Regis padl do rukou zabijáka Artemise Entreriho, který ho odváží z Mitrilové síně na jih do Kalimportu, aby ho předal do spárů odporného ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
9. 2. 2021
Do obchodu

R.A. Salvatore: Rubínový klenot - popis

R.A. Salvatore: Rubínový klenot Planina ledového větru III Regis padl do rukou zabijáka Artemise Entreriho, který ho odváží z Mitrilové síně na jih do Kalimportu, aby ho předal do spárů odporného paši Pooka. Ale Drizzt s Wulfgarem jsou jim v patách, odhodlaní zachránit Regise před jeho vlastní pošetilostí i před mocnými nepřáteli. Zdravý rozum Entreriho nabádá, aby uprchl, on se však nemůže dočkat, až je Drizzt konečně dostihne. Zabiják hoří touhou dokázat mu, že nejstrašnější z šermířů si nesmí v srdci ponechat místo pro lásku a přátelství. Aby Drizzt přítele zachránil, bude muset dokázat, že opak je pravdou.

Výrobce Fantom Print

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu R.A. Salvatore: Rubínový klenot užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.