Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Poslední porotce

Poslední porotce

Cena produktu Poslední porotce není známa.

 

Popis produktu Poslední porotce: Když do malého jižanského Clantonu přišel roku 1970 mladý William Traynor, ještě netušil, že mu plánovaná krátká praxe v místních novinách změní život jednou provždy. Než se nadál, stal se majitel...  Více informací


Poslední porotce - popis

Když do malého jižanského Clantonu přišel roku 1970 mladý William Traynor, ještě netušil, že mu plánovaná krátká praxe v místních novinách změní život jednou provždy. Než se nadál, stal se majitelem novin a redaktorem, který se zhluboka zabral do případu znásilnění a vraždy mladé matky dvou dětí. Viník byl jasný, porota jej odsoudila, ale neshodla se na trestu smrti. Výsledkem tedy byly dva doživotní tresty. Zdálo se, že spravedlnosti bylo učiněno zadost. Jenomže po několika letech Willie, jak mu v městečku všichni říkají, zjišťuje, že vrah má být podmínečně propuštěn na svobodu. A tomu už nedokáže zabránit ani svými ohnivými články. A pak zemře první z porotců. Po smrti druhého porotce vypukne ve městě panika. Jenomže něco tady nehraje. Vrah zabíjí ty, kteří hlasovali proti rozsudku smrti. Kdo tedy vůbec vraždí?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Poslední porotce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.