Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal

Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal

Cena produktu Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal není známa.

 

Popis produktu Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal: Mé jméno je Petrus Trottestam a má kolébka z jalovce stála před téměř padesáti lety někde na dalekém severu, v zemi půlnočního slunce. Ale toto je pouze biografi cká poznámka. Z biologického hledi...  Více informací


Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal - popis

Mé jméno je Petrus Trottestam a má kolébka z jalovce stála před téměř padesáti lety někde na dalekém severu, v zemi půlnočního slunce. Ale toto je pouze biografi cká poznámka. Z biologického hlediska jsem se narodil Denquinesh, matce nás všech, někde v habešském libosadě; z metafyzického hlediska pocházím z ostrova Itaky, a jakožto vyhnanec do skutečnosti věčně hledám svou cestu zpět. Věčně poletuji mezi těmito póly, buď na hřbetě dřevěného koníka mého dětského kraje nebo na svém Pegási básnictví nebo na Suvielovi, oři gonderského císaře. Tady máte mé povídky v češtině - přijemné čtení vám přeji! Měl jsem tu velikou přízeň, že mé povídky s láskou ilustroval Petr Kubes, nezdolny´ herec Moravského divadla a můj nepostradatelny´ zbrojník na literárních vy´pravách. Mimořádny´ dík ještě posílám svy´m věrny´m „redigovatelům“ Petru Homolákovi, Pavle Netušilové, Hance Švecové, Tomáši Egerovi a Markétě Pěluchové. Samotné dílo je věnováno my´m milovany´m dětem, ale také jeho vydání patří památce mého vy´borného spolupoutníka Petra Homoláka, ktery´ nás musel opustit příliš příliš brzo.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Petrus Trottestam: Povídky, sodoma, mazal užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.