Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

P.J. Tracy: Smrtelný běh

P.J. Tracy: Smrtelný běh

Cena produktu P.J. Tracy: Smrtelný běh není známa.

 

Popis produktu P.J. Tracy: Smrtelný běh: P.J. Tracy: Smrtelný běh Grace MacBrideová a Annie Belinská, půvabnější část firmy Monkeewrench, která se výrazně prosadila na trhu výchovně-vzdělávacích a zábavných počítačových her, se tentokrát...  Více informací


P.J. Tracy: Smrtelný běh - popis

P.J. Tracy: Smrtelný běh Grace MacBrideová a Annie Belinská, půvabnější část firmy Monkeewrench, která se výrazně prosadila na trhu výchovně-vzdělávacích a zábavných počítačových her, se tentokrát spolu s kriminální psycholožkou Sharon Muellerovou vydávají na sever státu Wisconsin, aby jedinečným elektronickým pátracím softwarem přispěly k dopadení sériového vraha. Porucha auta uprostřed lesů, daleko od civilizace a mimo dosah mobilní telefonní sítě zavede ženy do městečka Four Corners, kde nenacházejí živou duši. Předtucha, že budou svědkyněmi jiných zločinů, se naplňuje s přízračnou děsivostí od chvíle, kdy přihlížejí šokujícímu střetu posledních dvou obyvatel městečka s vojensky vystrojenou a vyzbrojenou hlídkou, která jim brání v cestě domů. Úprk ženského tria z obklíčení početnými militantními silami se stává bojem o přežití.

Výrobce Bb Art
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu P.J. Tracy: Smrtelný běh užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.