Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Ostrov nekonečných lásek

Ostrov nekonečných lásek

Cena produktu Ostrov nekonečných lásek není známa.

 

Popis produktu Ostrov nekonečných lásek: Cecilia, mladá kubánská emigrantka, se v Miami cítí velice osamělá, a proto se jednoho večera vydá do baru. Tam potká záhadnou starší ženu, která jí začne vyprávět příběh zakázané, osudové lásky, ...  Více informací


Ostrov nekonečných lásek - popis

Cecilia, mladá kubánská emigrantka, se v Miami cítí velice osamělá, a proto se jednoho večera vydá do baru. Tam potká záhadnou starší ženu, která jí začne vyprávět příběh zakázané, osudové lásky, jenž Cecilii okamžitě zaujme. Vrací se pak do baru každý den, aby vyslechla další pokračování historie. Linie tří zdánlivě nesouvisejících příběhů, jejichž kořeny sahají do minulosti vzdálené více než sto let na území Číny, Španělska a Afriky, se v průběhu stařenina vyprávění překvapivě přiblíží, až se nakonec protnou a zavedou Cecilii na rodnou Kubu, po níž nikdy nepřestala toužit. Ostrov nekonečných lásek je poutavá rodinná sága, která se odvíjí ve dvou paralelních rovinách. Nechybí v ní napětí, záhada ani osudová laska, která neměla dojít svého naplnění.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ostrov nekonečných lásek užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.