Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Ondřej Neff: Hvězda mého života

Ondřej Neff: Hvězda mého života

Cena produktu Ondřej Neff: Hvězda mého života není známa.

 

Popis produktu Ondřej Neff: Hvězda mého života: Ondřej Neff: Hvězda mého života Kdo z příznivců české science fiction by neznal Kubu Nedomého a Dědka Čucháka, svérázné hrdiny, kteří zažívají napínavá dobrodružství v měsíčním habitatu Arkádie? P...  Více informací


Ondřej Neff: Hvězda mého života - popis

Ondřej Neff: Hvězda mého života Kdo z příznivců české science fiction by neznal Kubu Nedomého a Dědka Čucháka, svérázné hrdiny, kteří zažívají napínavá dobrodružství v měsíčním habitatu Arkádie? První kniha z dějin kolonizace Měsíce vyšla v roce 1988 pod názvem Měsíc mého života. S hlavními hrdiny knihy se pak čtenáři setkali v několika dalších povídkách, až k nim v roce 2006 autor nečekaně připojil druhý román Rock mého života. Příznivci tohoto dobrodružného cyklu teď mají možnost vrátit se do světa Arkádie potřetí! Třetí román Neffovy „lunární série“ nás zavede do průkopnických dob osidlování Měsíce. Kuba Nedomý se zde teprve seznamuje s Dědkem Čuchákem a krásnou šermířkou Wang-li Su. Společně se utkají s nelítostnými zločinci, pro něž je masová vražda nejsnazší cestou k bohatství. Jenže narazí na Strašnou Trojku. Detektivní sci-fi román navazuje postavami a prostředím, nikoli dějem na předchozí svazky, které udělaly z Arkádie pojem známý každému fanouškovi sci-fi.

Výrobce Plus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ondřej Neff: Hvězda mého života užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.