Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell

OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell

Cena produktu OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell není známa.

 

Popis produktu OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell: Román zastihuje Richarda Sharpa a jeho rotu na jaře roku 1811, kdy se schyluje k jedné z nejkrutějších bitev poloostrovní války, k bitvě ve Fuentes de Onoru, k níž se pojí naděje Britů na celkové ...  Více informací


OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell - popis

Román zastihuje Richarda Sharpa a jeho rotu na jaře roku 1811, kdy se schyluje k jedné z nejkrutějších bitev poloostrovní války, k bitvě ve Fuentes de Onoru, k níž se pojí naděje Britů na celkové vítězství. Sharpe je pověřen velením irského batalionu, špatně vycvičené ceremoniální jednotky nevybavené pro boj. V době, kdy s ní pobývá v odlehlé rozpadávající se pevnosti San Isidro, podnikne na ně útok elitní francouzská brigáda pod velením generála Loupa. Loup už dřív přísahal Sharpovi pomstu, protože Sharpe byl svědkem jeho ohavných zločinů na civilním obyvatelstvu. A nyní se tedy znovu setkávají ve Fuentes de Onoru a na břehu řeky spolu bojují na život a na smrt.

Výrobce Oldag

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OLDAG Sharpova bitva - Bernard Cornwell užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.