Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Nonna Auská: Země neandrtálců

Nonna Auská: Země neandrtálců

Cena:

237

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Nonna Auská: Země neandrtálců: Nonna Auská: Země neandrtálců Příběh lékařky Luci Trentonové, která jako jediná přežije havárii letadla, ovšem s těžkými zraněními, a dlouho se pak zotavuje. Nicméně co chvíli ji přepadají stavy, ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Nonna Auská: Země neandrtálců - popis

Nonna Auská: Země neandrtálců Příběh lékařky Luci Trentonové, která jako jediná přežije havárii letadla, ovšem s těžkými zraněními, a dlouho se pak zotavuje. Nicméně co chvíli ji přepadají stavy, kdy se propadá o tisíce let zpět... Humoristický román s fantazijními motivy si bere na mušku dnešní rádoby vyvinutou společnost. Ovšem autorka skrze hlavní postavu Luci ukazuje, že mezi chováním neandertálců a současných lidí zase tak velký rozdíl není… Nonna Auská, která strávila mnoho let v zahraničí (USA, Itálie), je známá především knihou „Český lékař v Americe“ a „Bella Italia“. Těží ze znalosti prostředí „velkého světa“ a bezostyšně si utahuje z povrchnosti lidí, kteří se do takového prostředí chtějí dostat. K tomu používají moderní slova, jejichž význam jim však uniká.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Humorné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nonna Auská: Země neandrtálců užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.