Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři

Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři

Cena produktu Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři není známa.

 

Popis produktu Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři: Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři Druhá světová válka z německého a japonského pohledu Když v roce 1942 vrchní velitel britského bombardovacího letectva sir Arthur Harris připravoval kontroverzní ni...  Více informací


Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři - popis

Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři Druhá světová válka z německého a japonského pohledu Když v roce 1942 vrchní velitel britského bombardovacího letectva sir Arthur Harris připravoval kontroverzní ničivou bombardovací kampaň proti Německu, odvolal se na biblické podobenství: „Zaseli vítr a nyní sklidí bouři.“ Bouři, kterou Německo zaselo svým blitzkriegem a Japonsko útokem na Pearl Harbor, nakonec sklízeli především obyčejní Němci a Japonci. Jejich země byly zdevastovány. Jejich města zničena. Lidé umírali, byli zmrzačeni, ztratili životní partnery, osiřeli, přišli o své domovy. Tato unikátní publikace zkušeného britského autora literatury faktu přináší autentická svědectví Němců a Japonců o tom, jak konflikt prožívali na vlastní kůži. Jejich slova pocházejí z deníků, dopisů, záznamů o výsleších, rozhovorů, osobních vzpomínek a publikovaných materiálů.

Výrobce Mladá Fronta

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nigel Cawthorne: Sklízeli bouři užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.