Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Nevídaný skandál - Needham Linda

Nevídaný skandál - Needham Linda

Cena produktu Nevídaný skandál - Needham Linda není známa.

 

Popis produktu Nevídaný skandál - Needham Linda: Exilová korunní princezna Caroline na honosném plese pořádaném na její počest s úděsem zjistí, že ji ven do temné zahrady sleduje urostlý, velmi pohledný muž. Poté, co ji unese do svého klubu, jí ...  Více informací


Nevídaný skandál - Needham Linda - popis

Exilová korunní princezna Caroline na honosném plese pořádaném na její počest s úděsem zjistí, že ji ven do temné zahrady sleduje urostlý, velmi pohledný muž. Poté, co ji unese do svého klubu, jí navíc sdělí, že její život ohrožuje neznámý úkladný vrah a že on ji má před ním chránit, ať se jí to líbí nebo ne. Andrew Chase, vznešený hrabě z Wexfordu a špion ve službách ministerstva zahraničí, je znechucen představou, že má dělat chůvu nějaké domýšlivé příslušnici královského rodu. Ale statečná a krásná princezna Caroline ho okouzluje, a čím víc se toho o pozoruhodné ženě dovídá, tím víc ho uchvacuje. Aby jí zachránil život, musí však odhalit děsivé tajemství, což může Carolinin svět obrátit vzhůru nohama… a vyvolat nebezpečí, že navždy ztratí její lásku.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nevídaný skandál - Needham Linda užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.