Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

"Národní" školství za první československé republiky - Pánková Markéta

"Národní" školství za první československé republiky - Pánková Markéta

Cena produktu "Národní" školství za první československé rep... není známa.

 

Popis produktu "Národní" školství za první československé republiky - Pánková Markéta: Publikace se zaměřuje na otázku vývoje, vymezení vzdělávacích cílů a obsahů obecných a měšťanských škol jako institucí, v nichž většina meziválečné populace v ČSR plnila povinnou školní docházku. ...  Více informací


"Národní" školství za první československé republiky - Pánková Markéta - popis

Publikace se zaměřuje na otázku vývoje, vymezení vzdělávacích cílů a obsahů obecných a měšťanských škol jako institucí, v nichž většina meziválečné populace v ČSR plnila povinnou školní docházku. „Národní“ školství je tematizováno jako prostředek řešení takzvané národní i sociální otázky v mnohonárodnostním Československu. Nastíněna je diskuse v oblasti vztahu školy a církve, ale i problematika výchovy občana demokratického státu. Každodenní chod „národních“ škol byl výsledkem odborné pedagogické debaty, ale i diskuse v širší učitelské veřejnosti sdružené v mnoha organizacích, odborných fórech a institucích.

Výrobce Academia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu "Národní" školství za první československé republiky - Pánková Markéta užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.