Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Mrazivý chlad

Mrazivý chlad

Cena produktu Mrazivý chlad není známa.

 

Popis produktu Mrazivý chlad: Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf mís...  Více informací


Mrazivý chlad - popis

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici. Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mrazivý chlad užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.