Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů Ladislava Pohrobka - Vlastimil Vondruška

Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů Ladislava Pohrobka - Vlastimil Vondruška

Cena produktu Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů ... není známa.

 

Popis produktu Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů Ladislava Pohrobka - Vlastimil Vondruška: Pátý díl začíná klíčovým zlomem v zápase mezi katolíky, kteří se snaží o návrat ke starým pořádkům, a kališníky, vedenými mladým Jiřím z Poděbrad, který obsadí Prahu. Doba klidu končí a rozhoří se...  Více informací


Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů Ladislava Pohrobka - Vlastimil Vondruška - popis

Pátý díl začíná klíčovým zlomem v zápase mezi katolíky, kteří se snaží o návrat ke starým pořádkům, a kališníky, vedenými mladým Jiřím z Poděbrad, který obsadí Prahu. Doba klidu končí a rozhoří se domácí válka. Mladý Ladislav Pohrobek dospívá a ujímá se českého královského trůnu. Jenže záhy umírá a po složitém diplomatickém zápase se novým českým králem stává Jiří z Poděbrad. Proti Čechám se formuje nová nepřátelská koalice. V tomto prostředí postupně odcházejí ze světa pozemského příslušníci prvních generací rodu Prokopů a na jejich místo nastupují jejich děti. Vyprávění nás opět zanese do Prahy, na Tábor i Písek, do Plzně a dalších měst, ale také na rožmberská a poděbradská panství a rovněž do Horních Uher.

Výrobce Moba

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Moba Husitská epopej V. 1450 - 1460 - Za časů Ladislava Pohrobka - Vlastimil Vondruška užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.