Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6

Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6

Cena produktu Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6 není známa.

 

Popis produktu Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6: Šestý díl knižního seriálu Hráčky by měl podle očekávání a děje v závěru předchozí knihy Páté Indigo přinášet klid a mír. Avšak opak je pravdou. Čarodějka ze Sáby je bouřlivým vínem, které si jen ...  Více informací


Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6 - popis

Šestý díl knižního seriálu Hráčky by měl podle očekávání a děje v závěru předchozí knihy Páté Indigo přinášet klid a mír. Avšak opak je pravdou. Čarodějka ze Sáby je bouřlivým vínem, které si jen horko těžko sedá na dno nádoby a ještě obtížněji se projevují charaktery postav. Žorž-Modrásek I. se stává současným králem Šalamounem se všemi jeho klady i zápory. Háčka je nepsanou královnou sice z jiného světa a těsta oproti té historické slavné a pravé, ale vize naplnění jejího života v práci s náhradní rodinou v nově založené nadaci Prstíček jí přináší úspěch. Naprosto nejhůř je na tom Bobina, která se nachází v nekonečném hledání pravdy a podstaty života. Chvílemi si připadá jako „psí ocásek“, který si sám pejsek honí pořád kolem dokola. Ze začarovaného kruhu jí nečekaně pomůže uzdravující se macecha Vanda. Ženy se začínají sbližovat a láska, která hory přenáší, uhladí často i největší jizvy, jež život přináší.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Miroslav Tuščák: Čarodějka ze Sáby - Hráčky 6 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.