Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma

Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma

Cena produktu Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma není známa.

 

Popis produktu Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma: Stonišův román nevypráví o nepochopitelném zmaru a projevu boží zlovůle. Právě naopak! Román Krásná nevěrnice Noéma není nic jiného než chvála života a vína, jež uzrává na sodomských vinicích. A o...  Více informací


Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma - popis

Stonišův román nevypráví o nepochopitelném zmaru a projevu boží zlovůle. Právě naopak! Román Krásná nevěrnice Noéma není nic jiného než chvála života a vína, jež uzrává na sodomských vinicích. A ovšem také chvála lásky, jež zraje v lidských srdcích. Nechť čtenář sám posoudí, zda je krásná Noéma stejně opojná jako víno, jež pije nejen se svým manželem Lotem, nýbrž také se svým milencem Sicharem. Oba tito muži, jeden velmi starý a druhý naopak velmi mladý, vnímají její opojnost natolik, že je to přivádí až na sám okraj propasti sebezničení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Miroslav Stoniš: Krásná nevěrnice Noéma užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.