Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Miluj mě navždy - Gillerová Katarína

Miluj mě navždy - Gillerová Katarína

Cena produktu Miluj mě navždy - Gillerová Katarína není známa.

 

Popis produktu Miluj mě navždy - Gillerová Katarína: Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrc...  Více informací


Miluj mě navždy - Gillerová Katarína - popis

Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení….

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Miluj mě navždy - Gillerová Katarína užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.