Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Mario Puzo: Temná aréna

Mario Puzo: Temná aréna

Cena produktu Mario Puzo: Temná aréna není známa.

 

Popis produktu Mario Puzo: Temná aréna: Mario Puzo: Temná aréna Tento první román světoznámého prozaika se odehrává v poválečném Německu. Je to období norimberského procesu a okupačních zón, ale i doba nových možností pro poctivé i podn...  Více informací


Mario Puzo: Temná aréna - popis

Mario Puzo: Temná aréna Tento první román světoznámého prozaika se odehrává v poválečném Německu. Je to období norimberského procesu a okupačních zón, ale i doba nových možností pro poctivé i podnikavce bez skrupulí. Americký voják Walter Mosca se obohacuje obchodem na černém trhu. Válka udělala z tohoto 23letého mladíka drsného muže spoléhajícího jen na vlastní sílu. Jediným, na kom lpí, je něžná milující Hella, s níž má syna; když ji však tragicky ztrácí, nezadrží ho už nic na cestě násilí, na kterou se dal... Německá kritika označila Temnou arénu za nejlepší americký román o životě v poválečném Německu. Puzo v něm vykreslil události moderní historie i osudy hrdinů přesvědčivě a realisticky.

Výrobce Knižní Klub
Druh Dobrodružné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mario Puzo: Temná aréna užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.