Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Margaret Murphyová: Nepohodlní

Margaret Murphyová: Nepohodlní

Cena produktu Margaret Murphyová: Nepohodlní není známa.

 

Popis produktu Margaret Murphyová: Nepohodlní: Margaret Murphyová: Nepohodlní Někteří nesmějí - nebo nemohou - nic říct. Mladá prostitutka, kterou její vrah nechal vykrvácet v kontejneru na odpad, je jen první obětí. Vyšetřování smrti brutálně...  Více informací


Margaret Murphyová: Nepohodlní - popis

Margaret Murphyová: Nepohodlní Někteří nesmějí - nebo nemohou - nic říct. Mladá prostitutka, kterou její vrah nechal vykrvácet v kontejneru na odpad, je jen první obětí. Vyšetřování smrti brutálně zavražděné afgánské imigrantky přivádí inspektora Rickmana do samého středu společenství přistěhovalců, kteří s ním však nemohou nebo nechtějí mluvit. A pak se vyšetřování přesune i do jeho vlastního soukromého života. Když pak začne počet obětí narůstat, je inspektor obviněn ze zločinu, který nespáchal. Vrah se snaží učinit z vyšetřování osobní záležitost. Velice osobní záležitost. Komu je vlastně Rickman na stopě? Hromadnému vrahovi? Nebo jde ještě o něco mnohem děsivějšího?

Výrobce Bb Art
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Margaret Murphyová: Nepohodlní užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.