Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist

Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist

Cena produktu Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáb... není známa.

 

Popis produktu Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist: Krásná mladičká Lilith, dcera hostinské, upoutá pozornost Rahiba, generála královny ze Sáby. Tento poněkud násilnický muž se začne o dívku ucházet, zahrnuje ji šperky, zlatem a dalšími dary. Lilit...  Více informací


Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist - popis

Krásná mladičká Lilith, dcera hostinské, upoutá pozornost Rahiba, generála královny ze Sáby. Tento poněkud násilnický muž se začne o dívku ucházet, zahrnuje ji šperky, zlatem a dalšími dary. Lilith však hrubiánem pohrdá. Její srdce patří zádumčivému honákovi velbloudů, Samimu. Rahib však jejich tajnou lásku odhalí a pohrozí Lilith, že jejího milého zabije, pokud mu nebude po vůli. Mladá žena nevidí jiné východisko, než se podvolit jeho přání a následovat ho do paláce. Nákladný život u dvora královny Bilkis n echává Lilith chladnou. Dívka má od této chvíle pouze jediný cíl – uprchnout z Maribu a prožít se Samim krásnou společnou budoucnost. Cílem jejich cesty se stává skalní soutěska Petra v dnešním Jordánsku, kde zakládají mocnou říši Nabatejců.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Margaret Jardasová: Náhrdelník královny ze Sáby - Klenoty a zlato, láska a nenávist užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.