Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Manželské lži

Manželské lži

Cena produktu Manželské lži není známa.

 

Popis produktu Manželské lži: Manželské lži - McPheeová Susy Dobré manželství se pozná podle toho, že bez větších úrazů překoná krizi důvěry. Co má žena udělat, když svého muže podezírá z nevěry a nedokáže si to s ním přímo vy...  Více informací


Manželské lži - popis

Manželské lži - McPheeová Susy Dobré manželství se pozná podle toho, že bez větších úrazů překoná krizi důvěry. Co má žena udělat, když svého muže podezírá z nevěry a nedokáže si to s ním přímo vyříkat? A má smysl chtít manželství zachraňovat za každou cenu? O tom vypráví poutavý román Susy McPheeové Manželské lži - hořkosladký příběh o lásce, nevěře, důvěře a nedůvěře, jehož postavy zůstanou v mysli čtenáře ještě dlouho poté, co otočí poslední stránku. Jsou lidé, pro které byste udělali cokoliv. Pro Fran je to manžel Max, dcera Lottie a nejlepší kamarádka Alison. Jenže Alison je těžce nemocná a potřebuje Franinu pomoc. Chce svému manželovi najít novou ženu a své malé dcerce opatřit novou matku. Fran se zdá celý ten nápad dost nešťastný, ale nejbližší přítelkyni je těžké odmítnout i v dobrých časech, natož pak nevyslyšet její poslední přání. A tak se Fran neochotně přihlásí na stránky internetové seznamky, kde narazí na překvapivě povědomý profil. Svobodný bez závazků o sobě tvrdí, že je rozvedený, ale na fotce jako by z oka vypadl jejímu manželu Maxovi. Fran si jako Pohodářka založí vlastní účet, odepíše Svobodnému bez závazků a domluví si schůzku s vlastním manželem. Jenže její stále šílenější plán nakonec vzbudí pochybnosti i v Maxovi. Pro Fran, rozpolcenou mezi podezřením a láskou, se život hodně komplikuje. Dokáže zachránit své manželství?

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Manželské lži užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.