Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Malcolm Gladwell: Mimo řadu

Malcolm Gladwell: Mimo řadu

Cena produktu Malcolm Gladwell: Mimo řadu není známa.

 

Popis produktu Malcolm Gladwell: Mimo řadu: Malcolm Gladwell: Mimo řadu Anatomie úspěchu Knížek, brožurek a nejrůznějších rádců o tom, jak dosáhnout v životě úspěchu, již vyšla přehršel a stejně tolik jich bezpochyby ještě vyjde. Malcolm Gl...  Více informací


Malcolm Gladwell: Mimo řadu - popis

Malcolm Gladwell: Mimo řadu Anatomie úspěchu Knížek, brožurek a nejrůznějších rádců o tom, jak dosáhnout v životě úspěchu, již vyšla přehršel a stejně tolik jich bezpochyby ještě vyjde. Malcolm Gladwell je ovšem nenapodobitelný jak svým lehkým a čtivým stylem, tak schopností proniknout k podstatě problému a podívat se na něj z úhlů, o nichž většina ostatních nemá ani tušení. Jeho kniha vypráví o tom, proč někteří lidé v životě uspějí, proslaví se a zbohatnou, zatímco jiní, třeba stejně inteligentní, snaživí a pracovití, nikoli. Česky již vyšly i předchozí dva autorovy bestsellery: Bod zlomu a Mžik.

Výrobce Dokořán
Druh Ze současnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Malcolm Gladwell: Mimo řadu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.