Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a Růže III. - 5. vydání

Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a Růže III. - 5. vydání

Cena produktu Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a ... není známa.

 

Popis produktu Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a Růže III. - 5. vydání: První léta vlády Václava II. ovlivnila silná osobnost Záviše z Falkenštejna, manžela královské vdovy Kunhuty. Václavova manželka Guta spolu s pražským biskupem stojí v čele nepřátel Vítkovců a usi...  Více informací


Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a Růže III. - 5. vydání - popis

První léta vlády Václava II. ovlivnila silná osobnost Záviše z Falkenštejna, manžela královské vdovy Kunhuty. Václavova manželka Guta spolu s pražským biskupem stojí v čele nepřátel Vítkovců a usiluje o Závišův pád, ale teprve jeho další sňatek s uherskou princeznou Alžbětou, jeptiškou nikdy nezproštěnou řeholního slibu, se nepřímo stane příčinou jeho tragického konce. Silné osobní vášně dokreslují obraz urputného boje o moc, z něhož vychází přemyslovský lev jako konečný vítěz nad pětilistou růží.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ludmila Vaňková: Dědici zlatého krále - Lev a Růže III. - 5. vydání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.