Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Lindsey Davisová: Cesta ctnosti

Lindsey Davisová: Cesta ctnosti

Cena:

299

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Lindsey Davisová: Cesta ctnosti: Milostný příběh císaře Vespasiána, který po letech nesvárů nastolil v Římě mír, a jeho milenky, propuštěné otrokyně Antonie Caenidy, evokuje nejbouřlivější časy starého Říma – panování císařů Tibe...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Lindsey Davisová: Cesta ctnosti - popis

Milostný příběh císaře Vespasiána, který po letech nesvárů nastolil v Římě mír, a jeho milenky, propuštěné otrokyně Antonie Caenidy, evokuje nejbouřlivější časy starého Říma – panování císařů Tiberia, Caliguly, Claudia a Nerona i Vespasiánův vzestup k moci. Zatímco oba prožívají svůj společensky neúnosný vztah, Caenis se zaplete do různých politických intrik, kdežto její milenec se vydává na oslnivou politickou dráhu. Léta plynou, ale Vespasián pak ve vrcholícím politickém boji vsadí vše na jednu kartu, čímž přinese naději Římu, ale zároveň vážně ohrozí vztah, který trval tak dlouho.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lindsey Davisová: Cesta ctnosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.