Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Leo Kessler: Složka Churchill

Leo Kessler: Složka Churchill

Cena:

71

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Leo Kessler: Složka Churchill: Benito Mussolini je mrtev, zabit italskými partyzány, a jeho tělo visí vystaveno před jásajícími davy. Třiadvacetiletou vládu italského diktátora stihl krvavý a ostudný konec. O půl století pozdě...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Supermeda.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Supermeda.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Leo Kessler: Složka Churchill - popis

Benito Mussolini je mrtev, zabit italskými partyzány, a jeho tělo visí vystaveno před jásajícími davy. Třiadvacetiletou vládu italského diktátora stihl krvavý a ostudný konec.

O půl století později se však vynořují tajemství, o nichž se myslelo, že si je Mussolini vzal s sebou do hrobu, a vrhají špínu na třísetleté britské impérium a jeho někdejšího vrcholného představitele. Objevené dokumenty jsou plné obvinění z podlosti a korupce, jež hrozí zničit pověst největšího a nejmilovanějšího Angličana naší doby. Existují lidé, kteří jsou schopni zajít do krajnosti, aby se k těmto papírům dostali. V posledním dějství, odehrávajícím se na belgickém zámku, obětuje příslušník SAS život, aby uchoval jedno z největších tajemství století.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Leo Kessler: Složka Churchill užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.