Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti

Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti

Cena produktu Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti není známa.

 

Popis produktu Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti: Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti Zápalné oběti je sedmý díl série Laurell K. Hamiltonové o nekromantce a zákonné popravčí upírů Anitě Blakeové. Ta nikam nechodí beze zbraně a řídí se krédem: ...  Více informací


Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti - popis

Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti Zápalné oběti je sedmý díl série Laurell K. Hamiltonové o nekromantce a zákonné popravčí upírů Anitě Blakeové. Ta nikam nechodí beze zbraně a řídí se krédem: „Otázky jsou skvělé, ale jenom pokud znáte odpovědi. Když se na něco zeptáte a odpověď vás zaskočí, vypadáte jako pitomci.“ V průběhu tohoto dílu Anita slíbí účast na vyšetřování útoků pyrokinetického žháře na zákonů dbalou upíří populaci St. Louis a současně se cítí odpovědná za řešení potíží, které způsobila mezi místními lykantropy. Situaci navíc dramaticky komplikuje návštěva upířího koncilu, který přijel vyřešit neobvyklou situaci jejího milence Jean-Claudea. Ten totiž není ochoten zaujmout místo, které se uvolnilo poté, co Anita zabila jednoho z členů koncilu. Stejně jako předchozí díly je i tento plný nečekaných zvratů. Upíři i vlkodlaci jsou v knize vylíčeni stejně barvitě jako lidé, takže můžeme společně s Anitou uvažovat, kdo je tu vlastně ten nejhorší netvor.

Výrobce TRITON

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Laurell K. Hamiltonová: Zápalné oběti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.