Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Láska a smetí

Láska a smetí

Cena:

254

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Láska a smetí: Láska &a smetí je znamenitá kniha. Klíma v ní žongluje s tuctem motivů, odvažuje se bez jakýchkoli triků troufale přecházet od jednoho ke druhému a poskytuje sympatický protijed na veškerou magičn...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Láska a smetí - popis

Láska &a smetí je znamenitá kniha. Klíma v ní žongluje s tuctem motivů, odvažuje se bez jakýchkoli triků troufale přecházet od jednoho ke druhému a poskytuje sympatický protijed na veškerou magičnost magického realismu. Knihou proniká moudrost, jejíž jemnost vše dobarvuje a která není kontrolována a omezována ironií. Láska a smetí - Klíma Ivan Láska smetí je znamenitá kniha. Klíma v ní žongluje s tuctem motivů, odvažuje se bez jakýchkoli triků troufale přecházet od jednoho ke druhému a poskytuje sympatický protijed na veškerou magičnost magického realismu. Knihou proniká moudrost, jejíž jemnost vše dobarvuje a která není kontrolována a omezována ironií.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Láska a smetí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.