Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Ladislava Lažová: Mateřská škola komunikuje s rodiči

Ladislava Lažová: Mateřská škola komunikuje s rodiči

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Ladislava Lažová: Mateřská škola komunikuje s rodiči: Dobrá spolupráce školy s rodiči "stojí a padá" s komunikací. Pokud se obě strany nedokážou domluvit, spolupráce vázne a dopad této situace může pocítit i dítě. Stejně tak dítě ovlivní i situace, k...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
13. 2. 2021
Do obchodu

Ladislava Lažová: Mateřská škola komunikuje s rodiči - popis

Dobrá spolupráce školy s rodiči "stojí a padá" s komunikací. Pokud se obě strany nedokážou domluvit, spolupráce vázne a dopad této situace může pocítit i dítě. Stejně tak dítě ovlivní i situace, kdy si obě strany neříkají pravdu, vzájemně proti sobě útočí nebo k sobě nemají důvěru. A o čem si může učitelka mateřské školy s rodiči povídat?

Témat je nepřeberně - dítěti nechutná, je nadané, nebo naopak zaostává za vrstevníky, špatně snáší změny, nechce si hrát s ostatními... Zkušená dětská psycholožka proto především předškolním pedagogům radí, jak navázat dobré vztahy s rodinami dětí a jak zvládnout případné komunikační zádrhele. Kniha je určena především předškolním pedagogům.

Počet stran: 136 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 160×229 mm
Hmotnost: 240 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788026203780
Rok vydání: 2013

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ladislava Lažová: Mateřská škola komunikuje s rodiči užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.